Přihlášení

Přihlašovací údaje


Cyklo helma s ochranou MIPS a LED jako dárek za nákup produktů Detectomat

Cyklo helma s LED světly jako dárek za nákup produktů Detectomat
 

Pokud v průběhu července zakoupíte libovolné EPS produkty značky Detectomat v celkové kumulativní hodnotě alespoň 25.000 Kč bez DPH, obdržíte od nás jako dárek helmu Safe-Tec TYR 3 Black-Silver nebo White (XL, L, M, S). Helma je vybavena pokročilou technologií ochrany hlavy MIPS, Bluetooth s reproduktory + mikrofonem a předním + zadním LED osvětlením. LED světla fungují také jako blinkry a automatické brzdové světlo. Snadné ovládání je zajištěno dálkovým ovladačem, který lze umístit na řídítka. 
Helmy máme ve 4 různých velikostech, takže si budete moci vybrat tu, která vám bude nejvíce vyhovovat. Helmy jsou dostupné k prohlédnutí na všech našich pobočkách.

Zobrazit Safe-Tec TYR 3 White    Zobrazit Safe-Tec TYR 3 Black-Silver

(Pro zobrazení sortimentu helem je nutné být přihlášený ke svému účtu.)

Zobrazit produkty Detectomat

Platnost akce: od 1. do 31. července 2024

Podmínky akce:

  • Každý zákazník splňující měsíční obratový cíl 25.000 Kč bez DPH v době konání akce má nárok na jeden dárek (jedno IČO, jeden dárek). 
  • Akce se vztahuje pouze na produkty značky Detectomat a částku nelze kombinovat z více produktů různých značek.
  • Akce se vztahuje na všechny druhy objednávek: e-shop, osobní na pobočkách, e-mail, telefon.
  • Po dobu platnosti akce bude na každé vystavené faktuře zobrazena částka, která odpovídá celkové fakturované ceně v daném období za produkty značky Detectomat – zákazník tak může na svých fakturách průběžně sledovat stav kumulativního plnění obratu.
  • Po ukončení akce vyhodnotí společnost VARNET a.s. zákazníky, kteří splnili odběrový limit a následně odešle dárek na adresu zákazníka, popřípadě si tento dárek lze vyzvednout na pobočkách společnosti.
  • Účastí na této akci dává zákazník souhlas s danými pravidly.

Společnost VARNET a.s. si po dobu akce vyhrazuje právo akci zkrátit, přerušit nebo zrušit, a to i bez udání důvodu. V případě změny podmínek a pravidel bude účastníky informovat. Za uvedené dárky nelze obdržet finanční náhradu. Pokud daný dárek již nebude dostupný, může jej společnost VARNET a.s. nahradit jiným srovnatelným dárkem ve srovnatelné cenové hodnotě. Dárky není možné vymáhat právní cestou.