Přihlášení

Přihlašovací údaje


Info-bulletin červen 2021

Vážení obchodní přátelé,

rádi bychom Vám usnadnili používání našeho eshopu, proto jsme doplnili do vyhledávacího políčka našeptávač, pro rychlejší nalezení výrobků podle názvu nebo kódu. Našeptávač se aktivuje po zadání minimálně tří znaků a zobrazí výběr až deseti řádků, které mají nejlepší shodu se zadaným textem. Zobrazují se výrobky včetně fotografie a také kategorie.
 
Z důvodu zdražení vstupních materiálů na straně dodavatelů a nákladů na logistiku jsme nucení s platností od 21. 6. 2021 upravit prodejní ceny. Zvýšení cen se týká sortimentu magnetických kontaktů, kabelů VAR-TEC, elektrických otvíračů, datových kabelů, datových rozvaděčů a příslušenství LAN-TEC. V oboru CCTV u sortimentu Hikvision došlo k navýšení prodejní ceny IP kamer, záznamových zařízení a videotelefonů o 5% až 10%. Váš aktuální individuální ceník najdete v příloze emailu.
 
V oboru EZS výrobce Jablotron rozšířil nabídku zvýhodněných sad JA-103KR (4Y) a JA-107KR (4Y). V těchto sadách je doplněn modul komunikátoru LTE JA-194Y, který umožňuje hlasovou, SMS nebo datovou komunikaci s koncovými uživateli a PCO.
 
Ve spolupráci s firmou Dahua jsme pro Vás připravili zajímavou akční nabídku na měsíc červen. Při nákupu vybraných produktů Dahua v hodnotě 50.000 Kč bez DPH získáte poukázku Sodexo v hodnotě 2.500 Kč.
Do nabídky kamer Dahua zařazujeme robustní PTZ kameru PTZ12230F-LR8-N s pozičním otáčením celého těla kamery, rozlišením 2 Mpix, 30 násobným zoomem, kontinuálním ostřením obrazu, auto-trackingem a inteligentní detekcí. Tato PTZ kamera je vhodná pro monitorování velkého prostoru. Sortiment dopravních kamer rozšiřujeme o model ITC431-RW1F-IRL8 určený pro tvorbu dopravních statistik. Tato kamera umožňuje vyhledávat vozidla, určovat kategorie, barvu, typ a rozpoznávat SPZ až do rychlosti 120 km/h.
Připomínáme probíhající akci v sortimentu Hikvision, která se týká nákupu setů DVR/NVR značky Hikvision s možností získat HDD se slevou 50 %. Pro lepší přehlednost této nabídky jsme připravili „sety“, které na našem webu naleznete označené štítkem Hik PROMO. Platnost této akce je do 30. 6. 2021.
 
V oboru EVS doplňujeme nabídku samozamykacích zámků o vybrané produkty značky Assa Abloy. V systému videotelefonů V-line zařazujeme do prodeje IP kameru VT-IP CAM. Integrace kamery do dvouvodičového systému V-line se provádí pomocí modulu VT-IP případně monitoru VT-D-70-WF. Uživatel navíc získává možnost náhledu na tyto kamery přímo z monitoru videotelefonu.
 
Nabídku strukturované kabeláže rozšiřujeme o dvě varianty tiskáren štítků Brother. Tiskárny jsou určené pro snadné a přehledné označení kabeláže a ostatních slaboproudých technologií. K tiskárnám dodáváme i popisovací pásky různých verzí a šířek.
Vybrané novinky v nabídce
Elektronické Zabezpečovací Systémy
JABLOTRON
Základní prvek zabezpečovacího systému JABLOTRON 100+. Ústředna pro ochranu rodinných domů, kanceláří a menších firem, má vestavěný komunikátor LAN. Je osazena bezdrátovým modulem JA-111R a paměťovou kartou 1 GB pro uchování dat událostí, nabídku hlasových zpráv, ukládání snímků atd. Součástí dodávky je LTE modul komunikátoru JA-194Y, který umožňuje hlasovou, SMS nebo datovou komunikaci s koncovými uživateli a středisky PCO.
Kamerové Systémy
DAHUA
Robustní projektová IP PTZ kamera se stěračem, 2 Mpix rozlišení, 30 násobným optický zoom a IR dosvit 800 metrů. PFA funkce zajišťuje kontinuální ostření obrazu při zoomu. Kamera je vybavena funkcí auto-tracking pro sledování pohybu a 5 typy inteligentních detekcí (detekuje průchod, vstup do prostoru, chybějící a přidaný objekt, tváře). Otáčení kamery 360° (nepřetržité), naklápění -90° až 45°, napájení 24 VAC.
DAHUA
Speciální kamera ze série AI Enforcement pro vyhledávání motorových a nemotorových vozidel v obraze, zápis RZ až do rychlosti 120 km/h, rozpoznání kategorií velikosti vozidel, barvy, detekce spolujezdce, helmy, směru jízdy, rychlosti, tvorba statistik provozu a databáze, možnost připojení radaru, autonomní provoz.
Elektronické Vstupní Systémy
ABLOY
Elektromechanický samozamykací zámek je samozamykací, tzn. nejde pomocí cylindrické vložky ručně uzamknout, ale pouze odemknout. Po uzavření dveří je zajišťovací střelka společně s hlavní střelkou zatlačena na protiplech do těla zámku a po vyskočení hlavní dělené střelky dojde k automatickému vysunutí závory a následnému zablokování hlavní střelky. Zámek je vždy osazen kováním typu klika/klika.
V-LINE
Barevná kompaktní IP kamera typu bullet s fixním objektivem 3,6 mm pro systémy videotelefonu V-LINE. IR přísvit 25 metrů, napájení 12 V DC nebo PoE 802.3af.
Strukturované Kabelážní Systémy
LAN-TEC
Tiskárna s podporou Wi-Fi připojení pro okamžitou tvorbu odolných štítků pro identifikaci síťových kabelů, zásuvných panelů a dalších zařízení v síťové infrastruktuře, ale i pro použití v kanceláři nebo domácnosti. Lze použít samostatně, tisknout z počítače, nebo využít některé z dostupných aplikací pro mobilní telefony. Návrh a tisk štítků z počítače nebo mobilního telefonu. Součástí balení samolepicí standardní a extrémně přilnavé pásky, napájecí adaptér, li-ion akumulátor a kufřík.