Přihlášení

Přihlašovací údaje


Info-bulletin květen 2021

Vážení obchodní přátelé,

na měsíc květen nabízíme širokou nabídku on-line prezentace formou webinářů ze všech oborů. Přihlásit se můžete na našem webu www.varnet.cz.
 
V sortimentu CCTV se během měsíce dubna rozšířila skladová zásoba produktů značky Hikvision a to především u všech nových IP kamer řady Easy IP 4.0 s funkcí inteligentního rozpoznání osob nebo automobilů (DS-2CD2xx6G2). Oblíbená inteligentní video analýza AcuSense je nyní dostupná u nových PTZ kamer s rozlišeními 2 nebo 4 Mpix a optickým zoomem 15x až 25x. Jako příklad můžeme uvést model DS-2DE4425IW-DE(S5).
Nabídku analogových kamer od firmy Dahua doplňujeme o full color model HAC-ME1509TQ-PV s aktivním zastrašováním. Tato kamera je vybavena vizuální červenou a modrou LED signalizací a také audio sirénou. Pro noční záběr je možné aktivovat viditelné bílé LED světlo. Mezi analogové PTZ jsme zařadili kameru SD49225-HC-LA s 25 násobným optickým zoomem. Nabídka IP kamer je rovněž rozšířena o model IPC-HFW3849T1-AS-PV s aktivním zastrašováním. Kamera je vybavena vizuální a zvukovou signalizací poplachu. K detekci využívá umělou inteligenci s rozpoznáváním, zda se jedná o člověka nebo vozidlo. Další zajímavou kamerou je pak model IPC-HFW5842H-Z4HE s vysokým rozlišením 4K a motorický objektivem 8 - 32 mm. Mezi PTZ kamerami je nově k dispozici 4 Mpix model SD49425XB-HNR s 25x optickým zoomem a umělou inteligencí pro větší spolehlivost detekce. Profesionální LCD monitory doplňujeme o velikost 24", konkrétně jde o model LM24-B200. Rozšiřujeme také nabídku softwarové platformy Axxon NEXT o nové licenční moduly na úrovních Start, Professional i Universe.
Z důvodu zvýšení ceny výrobků a dopravy zboží v oboru CCTV jsme k 1. 5. 2021 upravili prodejní ceny. U výrobků Dahua proběhlo zdražení kamer a záznamových zařízení o 6% a příslušenství o 10%.
 
V oboru EVS došlo k rozšíření nabídky tlačítkových modulů určených pro modulární systém domácích telefonů V-line. Kromě modulů s dotykovými tlačítky jsou nově na výběr také moduly s mechanickými tlačítky. K dispozici jsou verze s jedním, dvěma, třemi a čtyřmi tlačítky. V systému domácích telefonů Dahua jsme pro Vás připravili novou verzi antivandal dveřní stanice VTO2101E-P-S1. Nabídku dveřních stanic s novým SIP protokolem jsme rozšířili o dveřní stanice VTO3211D-P1-S2 a VTO3211D-P4-S2.
 
V uplynulém měsíci jsme připravili nový katalog produktů Commax pro rok 2021, který je k dispozici i v tištěné verzi. Mezi novinkami v nabídce této značky je monitor CDV-70MF se sluchátkem, záznamem videosekvence na SD kartu a zobrazením externí kamery s rozlišením až do 2 Mpix. Další novinkou je monitor CDV-70Y s možností připojení dvou dveřních stanic.
Proběhla úprava prodejních cen k 3. 5. 2021 u videotelefonů značek Commax a Farfisa a došlo ke zdražení o cca 5%. U videotelefonů značky 2N došlo ke zdražení 5% až 10%.
 
V oboru CEL-TEC rozšiřujeme nabídku chytrých bluetooth helem na kolo o modré provedení ve velikostech S, M, L a XL. Tyto helmy Safe-Tec TYR2 nabízí LED světelnou signalizaci. Světla jsou ovládána dálkovým ovladačem, který lze snadno umístit na řídítka. Helmu lze navíc spojit s jakýmkoliv mobilním telefonem podporujícím bluetooth.
Vybrané novinky v nabídce
Kamerové Systémy
HIKVISION
Venkovní PTZ dome kamera, 4 Mpx, H.265+, světelná citlivost 0,005 Lux, WDR 120 dB, ICR, IR přísvit 100 m, 25x zoom (5-120 mm); IP66, SMART funkce (analýza chování, překročení linie, detekce průchodů, detekce narušení oblasti, detekce obličeje), alarmový vstup/výstup 1/1, audio vstup/výstup 1/1,napájení 12VDC/PoE, součástí balení je napájecí zdroj ASW0081-1220002W a konzole na stěnu DS-1618ZJ.
DAHUA
Venkovní kompaktní IP kamera technologie Full color Starlight s vysokou citlivostí snímače a barevným nočním režimem, doplněna o bílé LED světlo pro rozšířené možnosti instalace a zvukovou i vizuální výstražnou sirénu. Řada WizSense nabízí standardní detekci pohybu, překročení a vstupu do vyznačené oblasti a perimetrickou ochranu objektu klasifikací poplachu (osoba, vozidlo).
DAHUA
Venkovní IP PTZ kamera řady WizSense s technologií Starlight a s 4 Mpix rozlišením. 25 násobný optický zoom, mechanický IR filtr a IR přísvit 100 m. Funkce WDR (120 dB) a Ultra 3D/2D pro maximální kvalitu obrazu i v těch nejnáročnějších světelných podmínkách. Kamera je vybavena umělou inteligencí pro perimetrickou ochranu objektů s filtrováním osob a vozidel (detekuje průchod, vstup do prostoru, tváře) a detekcí tváří. Otáčení kamery 360° (nepřetržité), naklápění -15° až 90°. Napájení 12 V= nebo PoE+. Krytí IP66, nástěnný držák a zdroj je součástí balení.
DAHUA
Barevný širokoúhlý LCD monitor 24" pro trvalý provoz 24/7, Full HD rozlišení (1920 x 1080 px), HDMI a VGA vstup, výstup pro sluchátka, možnost VESA uchycení na zeď. Vhodný pro kamerové systémy.
Elektronické Vstupní Systémy
DAHUA
Antivandal venkovní dveřní IP jednotka s kamerou. Komunikace po SIP protokolu. Obsahuje kameru, IR přisvícení, tlačítko zvonku, reproduktor, mikrofon a 1x relé pro ovládání dveřního zámku.
COMMAX
Handsfree videotelefon v perleťově bílém provedení. Videotelefon má dva vstupy až pro dvě dveřní stanice nebo jednu dveřní stanici a jednu doplňkovou kameru (CVBS), kterou je možné zobrazovat v režimu PIP. Ovládání telefonu je pomocí dotykové obrazovky. důležitou funkcí je videopaměť se záznamem videosekvencí na SD kartu (max. kapacita 256 GB) Tento videotelefon také umožňuje interkomovou komunikaci s dalšími videotelefony a audiotelefony DP-4VHP.
Spotřební Elektronika s Nápadem
Chytrá bluetooth helma Safe-Tec TYR 2 na kolo s LED světelnou signalizací. Světla jsou ovládána dálkovým ovladačem, který lze snadno umístit na řídítka. Helmu lze navíc spojit s jakýmkoliv mobilním telefonem podporujícím bluetooth a díky vestavěným stereo reproduktorům vvyužívajícím přenos zvuku po kosti si můžete během jízdy bezpečně užívat vaší oblíbenou hudbu a přitom perfektně slyšet veškerý ruch okolí. Na popruhu pod bradou je pak umístěný mikrofon pro pohodlné hands free telefonování za jízdy.