Přihlášení

Přihlašovací údaje


Info-bulletin květen 2022

Vážení obchodní přátelé,

rádi bychom Vás v úvodu našeho květnového info-bulletinu pozvali na prezentační dny VARNET a ELKOV elektro, které se uskuteční v Brně od 31.5. do 2.6. a v Praze od 14.6. do 16.6. Těšit se můžete nejen na setkání s projektovými specialisty, se kterými můžete probrat vše od projektového osvětlení přes fotovoltaiku až po zabezpečení objektů, ale i na speciální dodávku Hikvision a na zástupce značky Dahua.
Dále jsme pro Vás připravili grilování po celou dobu akce, každý den slosování o zajímavé ceny, speciální cenové nabídky a spousta dalších zajímavostí. Více informací včetně zajímavého videa z loňské akce najdete na našem webu v článku Prezentační dny s ELKOV elektro.

Z produktových informací a novinek bychom Vám rádi v oboru EZS představili detektor NV37M od výrobce Paradox, který nahrazuje venkovní detektor NV35M. Jedná se o venkovní duální PIR detektor s charakteristikou záclona. Pro vyhlášení poplachu je potřeba detekce z obou PIR senzorů. Tímto způsobem je zajištěna vysoká odolnost proti falešným poplachům se zachováním dostatečné citlivosti. Nový typ detektoru má upravený kryt a vylepšenou ochranu proti stékající vodě.
 
Ve spolupráci s firmou Hikvision jsme pro Vás připravili zajímavou akční nabídku v oboru CCTV. Při nákupu setů DVR/NVR značky Hikvision získáte HDD se slevou 50 %. Zvýhodněnou cenu na HDD lze využít pouze k danému rekordéru v setu – nelze jinak kombinovat. Pro lepší přehlednost jsou sety na našem webu označené štítkem HIK PROMO. Platnost této akce je do 30.6.2022.
Výrobce Dahua poskytuje nově záruku 5 roků na vybrané řady kamer a rekordérů zakoupených od začátku letošního roku. Informaci o prodloužené záruce je možné najít na našem e-shopu v detailu konkrétních výrobků anebo při zakoupení na dodacím listu. V sortimentu základních IP kamer Dahua řady Lite nyní naleznete i 4K modely, jako je IPC-HFW2831S-S-S2 s fixním objektivem nebo IPC-HFW2831T-ZS-S2 s objektivem motorickým. Jako úplnou novinku na trhu jsme do nabídky zařadili také IP kameru IPC-HFW5449T1-ASE-D2. Ta je vybavena duálním snímačem 1/1.8" s velmi vysokou citlivostí ve viditelném infračerveném spektru světla pro dosažení maximální kvality a ostrosti obrazu. Moderní klientský software DSS Express, nahrazující stávající řešení Smart PSS, je nyní ke stažení na našich webových stránkách včetně doplňkových placených modulů.

Nabídku videotelefonů V-line rozšiřujeme o dva nové typy monitorů. Zákazníky dlouho požadovaná černá verze monitoru je nyní k dispozici v 7" variantě s označením VT-D-70-DP-B. Druhou novinkou je monitor VT-D-4S, který rozšiřuje naši nabídku ekonomičtějších verzí 4,3" monitorů.
Vybrané novinky v nabídce
Elektronické Zabezpečovací Systémy
PARADOX
Venkovní/vnitřní detektor s charakteristikou záclona, 2 x duálním PIR. Pro vyhlášení poplachu je potřeba detekce z obou PIR senzorů. Tímto způsobem je zajištěna vysoká odolnost proti falešným poplachům se zachováním dostatečné citlivosti. PIR senzory mají nastavitelnou citlivost ve 3 krocích. Detektor má také PET imunitu vůči malým zvířatům do velikosti cca 50 cm. Antimasking detekující zastínění čidla je řešen IR snímačem s inteligentním vyhodnocováním. Výstupy detektoru 3 x optorelé.
Kamerové Systémy
DAHUA
Malá venkovní kompaktní IP kamera řady Lite s vysokou citlivostí snímače, fixní objektiv 2,8 mm (úhel 105°) a Smart IR přísvit 30 m. Rozlišení 8 Mpix s frekvencí 15 snímků/s. Funkce WDR a 3D-DNR zvyšující kvalitu obrazu v náročných světelných podmínkách. Kamera je vybavena 2 typy inteligentních detekcí (detekuje průchod a vstup do vyznačeného prostoru). Slot pro micro SD kartu. Průchod kabelů konzolou.
DAHUA
Venkovní bullet IP kamera řady WizMind vybavená duálním snímačem 1/1.8" pro velmi vysokou citlivost ve viditelném i infračerveném spektru světla k získání maximální kvality a ostrosti obrazu. Integrovaný mikrofon a reproduktor. Fixní objektiv 3,6 mm (75°). Smart IR LED 50 m. Rozlišení 4 Mpix s frekvencí 25 snímků/s. Kamera je vybavena AI umělou inteligencí: ochrana perimetru, rozpoznání osoby a vozidla, klasifikace objektů, počítání osob, detekce tváře, heat mapy, opuštěný/ztracený objekt . Audio vstup a výstup, poplachový vstup a výstup. Napájení ePoE.
Elektronické Vstupní Systémy
V-LINE
Vnitřní zobrazovací jednotka pro videotelefony řady V-LINE s barevným 4,3" LCD displejem, reproduktorem a mikrofonem. Je určena pro povrchovou montáž. Rozlišení 32 adres v systému a možnost připojení tlačítka zvonku od bytových dveří.
V-LINE
Vnitřní zobrazovací handsfree jednotka pro videotelefony řady V-LINE s barevným LCD 7" dotykovým displejem, pamětí, reproduktorem a mikrofonem. Je určena pro povrchovou montáž. Rozlišení 32 adres v systému a možnost připojení tlačítka zvonku od bytových dveří, ovládání světla, hodiny a datum.