Přihlášení

Přihlašovací údaje


Info-bulletin listopad 2021

Vážení obchodní přátelé,

z důvodu zvýšení nákladů na logistiku jsme nuceni s platností od 1. 11. 2021 upravit prodejní ceny. Zvýšení cen se týká sortimentu datových rozvaděčů LAN-TEC. V oboru CCTV u sortimentu Dahua došlo k navýšení prodejní ceny u výrobků NVR produktové LITE řady /L, které se používají do projektových řešení. Váš aktuální individuální ceník najdete v příloze emailu.
 
Ve spolupráci s firmami Hikvision a Dahua jsme pro Vás připravili od 1. 11. do 10. 12. 2021 zajímavé akce. Obě akce jsou rozděleny na dvě části. V první části získáváte dárek za nákup ihned k odběru dle vašeho výběru. V druhá části příslušný dárek pak za celkový odběr dle dosaženého obratu v daném období.
Za nákup sortimentu značky Hikvision můžete získat opět Lego jako vánoční dárek. Více informací včetně podmínky této akce získáte na tomto odkaze.
Za nákup sortimentu značky Dahua můžete získat kvalitní nářadí pro montáž systémů. Více informací včetně podmínky této akce získáte na tomto odkaze.
 
V oboru EZS zařazujeme do nabídky infrazávoru DUAL PB-40D. Jedná se o nesynchronizovanou dvou paprskovou infračervenou závoru určenou pro detekci na vzdálenost 40 metrů.
 
V oboru CCTV mezi novinky Hikvison jsme zařadili cenově dostupné mini PT a PTZ kamery série DS-2DE3A400BW-DE z řady ColorVu a DS-2DE3A404IW-DE se čtyřnásobným optickým zoomem. Tyto kamery obsahují reproduktor, mikrofon, stroboskopické světlo a kamera DS-2DE3A400BW-DE/W(F1)(S5)(B) je navíc vybavená Wifi.
Od výrobce Dahua zařazujeme do prodeje zcela novou řadu IP kamer kombinující černobílý i barevný noční obraz s aktivním zastrašováním audio sirénou a dvojicí výstražných barevných LED (červená a modrá). Tyto vlastnosti splňuje kamera IPC-HFW3549T1-AS-PV-S3, která používá v nočním černobílém režimu standardní IR světlo. V okamžiku, kdy umělá inteligence detekuje v prostoru před kamerou osobu, aktivuje bílé LED světlo a přepne režim do barevného obrazu. Pokud se osoba i přesto začne ke kameře přibližovat, kamera spustí audio vizuální zastrašování. Tento režim lze snadno deaktivovat pomocí mobilní aplikace. Tyto IP kamery nabízíme s rozlišením 4/5/8 Mpix v provedení bullet nebo dome ball. Dále zařazujeme do prodeje záznamová zařízení základní řady Lite NVR4104-4KS2/L pro 4/8/16 (16/PoE) kamer s podporou inteligentních analýz a filtru umělé inteligence. Využití těchto vlastností v rekordérech je podmíněno připojením kamery s danou funkcí.
 
V oboru EVS rozšiřujeme nabídku videotelefonů Dahua o nové modely VTH5321GB-W  a VTH5341G-W. Jedná se o 7" resp. 10" monitory s OS Android a možností připojení přes WIFI.
 
V oboru EPS rozšiřujeme nabídku o klíčové trezory požární ochrany (KTPO) mimo 24 V i na 12 V, včetně pilíře pro montáž mimo fasádu budovy. Trezory obsahují vestavné vyhřívání a lze je objednat i v nerezovém provedení.
 
V oboru CEL-TEC upozorňujeme na kameru do auta ve zpětném zrcátku M12 DUAL GPS Exclusive. Tato kamera nabízí velký dotykový IPS displej a duální záznam ve vysokém rozlišení (přední kamera s rozlišením 2K + zadní kamera FULL HD). Ukládání záznamů ve vysokém rozlišení probíhá na microSD kartu o velikosti až 256 GB. Autokamera podporuje připojení GPS modulu (není součást balení), díky kterému se do záznamu ukládají informace o poloze a rychlosti. Mezi další důležité vlastnosti patří ochrana zadní kamery proti oslnění, ochrana proti vybití autobaterie, časosběrný záznam při parkování a nárazový G-Senzor.
Vybrané novinky v nabídce
Elektronické Zabezpečovací Systémy
VAR-TEC
2 paprsková infračervená závora určená pro venkovní nebo vnitřní instalaci. Infračervený paprsek je vysílán pulzně, což zvyšuje odolnost proti povětrnostním podmínkám a narušení. Pro směřování paprsku jsou použity kvalitní asférické čočky, které minimalizují útlum IR paprsků a tvarují je do požadovaného svazku, který je zachován i na velké vzdálenosti. Poplach je vyvolán pouze tehdy, dojde-li k přerušení obou paprsků najednou.
Kamerové Systémy
HIKVISION
Venkovní PTZ dome kamera, 4 Mpx, ColorVu, světelná citlivost 0.005 lux, WDR 120 dB, ICR, IR přísvit bílé LED světlo 30m, 16x digitální zoom, objektiv f4 mm, IP66, napájení 12VDC/PoE+ (max. 14 W), H.265+. Lokální záznam na micro SD/SDHC/SDXC kartu (max. 512 GB), stroboskopický světelný alarm (bílá LED), audio alarm se 3 předdefinovanými výstrahami, integrovaný mikrofon a reproduktor, alarm IN/OUT - 1/1, audio IN/OUT - 1/1, součástí dodávky napájecí adaptér 12 VDC.
DAHUA
Venkovní dome ball IP kamera kombinující černobílý i barevný noční obraz a aktivní zastrašování audio sirénou s dvojicí výstražných barevných LED (červená a modrá). Tato kamera používá v nočním černobílém režimu standardní IR světlo. Ve chvíli, kdy umělá inteligence detekuje v prostoru před kamerou osobu, aktivuje bílé LED světlo a přepne režim do barevného obrazu. Pokud se osoba i přesto začne ke kameře přibližovat, kamera spustí audio vizuální zastrašování. Lze zvolit přednastavené i vlastní audio oznámení. Tento režim lze snadno deaktivovat pomocí mobilní aplikace.
DAHUA
Záznamové zařízení řady Lite. PoE napájení kamer. Podpora inteligentních analýz a filtru umělé inteligence pouze pokud je na straně připojené kamery - překročení úsečky, vstup do vyznačeného prostoru, odložený nebo zmizelý objekt, detekce tváří, počítání osob, heat mapy, detekce pohybu SMD+ a perimetrická ochrana objektů s klasifikací poplachu (osoba, vozidlo). Kovový kryt.
Elektronické Vstupní Systémy
DAHUA
Vnitřní zobrazovací handsfree jednotka pro IP videotelefony řady DAHUA s barevným LCD 10" dotykovým displejem, slotem pro micro SD kartu (není součástí balení), Wifi připojením, reproduktorem a mikrofonem. Menu pouze v anglickém jazyce. Je určena pro povrchovou montáž. Komunikace po SIP protokolu, Android 8.1, jednotka neobsahuje Google Play, instalace aplikací je možná přes APK soubory. Možnost připojení až 20 dveřních jednotek a 8 externích IP kamer Dahua, možnost připojení tlačítka zvonku od bytových dveří, 8 alarmových vstupů a 1 výstup, hodiny a datum.
Elektronické Požární Systémy
Telec-Al
Klíčový trezor požární ochrany (KTPO) slouží k umístění objektového klíče pro zásah HZS. Instaluje se do zdi, eventuálně do samostatného sloupku. Provedení zámku druhých dvířek nutné vybrat dle krajové specifikace HZS. Typ 24V FAB má provedení el.zámku prvních dvířek na 24V SS a připravu pro osazení půlvložky typu FAB ve druhých dvířkách (půlvložka není součástí dodávky).
Spotřební Elektronika s Nápadem
Nová kamera do auta CEL-TEC M12 DUAL GPS Exclusive s výkonným hardwarem, velkým dotykovým IPS displejem a duálním záznamem ve vysokém rozlišení - přední 2K + zadní FULL HD. Ukládání záznamů ve vysokém rozlišení probíhá na microSD kartu o velikosti až 256 GB, baterii v kameře nahradil moderní superkapacitor. Autokamera podporuje připojení GPS modulu (není součást balení), díky kterému se do záznamu ukládají informace o poloze a rychlosti. Mezi další důležité vlastnosti patří ochrana zadní kamery proti oslnění, ochrana proti vybití autobaterie, časosběrný záznam při parkování a nárazový G-Senzor.