Přihlášení

Přihlašovací údaje


Info-bulletin srpen 2021

Vážení obchodní přátelé,

přijměte pozvání na prezentaci novinek bezpečnostních technologií DAHUA Starlight Show. Toto setkání pořádáme ve spolupráci s výrobcem DAHUA Technology 7. září v pražském hotelu Tristar a 5. října v brněnském hotelu Atlantis. I nadále nabízíme školení prezenční formou a webináře, na které se můžete přihlásit na našem webu.
 
V oboru EZS do konce měsíce září pokračuje akční nabídka tři detektorů řady JET (DT/DTM/PA) se slevou 45%. Série detektorů JET se vyznačuje pěkným a jednoduchým vzhledem, který je vhodný do různých interiérů.
 
V sortimentu Hikvision jsme uvedli do prodeje novou řadu průmyslových termálních a termo-optických kamer s názvem HeatPro. V rámci podpory prodeje kamer řady HeatPro pořádáme webinář, který proběhne dne 3. září od 9:00. Účastníci tohoto webináře budou mít možnost nákupu jednoho kusu termokamery dle vlastního výběru se slevou 50%. Nabídku těchto termokamer si můžete prohlédnout na našem webu (HeatPro). Další zajímavou novinkou, kterou máme k dispozici skladem, je plně autonomní kamera DS-2XS6A25G0-I/CH20S40 - (2.8mm) s akumulátorem DS-2FSCH20, solárním napájením a integrovaným LTE (4G) přenosem dat. Do této kamery stačí pouze vložit SIM kartu s odpovídajícím datovým balíčkem, popřípadě paměťovou kartu pro ukládání záznamu. Následně tuto kameru můžete používat na jakémkoli místě, kde není dostupné napájení. Nově jsou také skladově dostupné miniaturní IP kamery DS-2CD2D21G0/M-D/NF(2.8mm) a DS-2CD2D21G0-D/NF(3.7mm), které je možné použít pro skrytou montáž.
Od výrobce Dahua zařazujeme do prodeje bezpečnostní rám SC-D218 pro detekci kovových předmětů se snadnou montáží, kapacitou 60 až 100 osob za minutu a počítáním průchodů. Tento rám obsahuje dvouřadý LED indikátor oblasti detekce a 18 nezávislých zón s 12 detektory. Nastavit lze citlivost, hlasitost zvukového alarmu, včetně režimu utišení, a vybrat si ze 100 tónů poplachu. V sortimentu analogových kamer Dahua nabízíme nové výrobky s rychlejší a snazší montáží, jako například model venkovní kamery dome ball HAC-HDW1200TLMQ.
 
V oboru EVS rozšiřujeme nabídku videotelefonů V-line o nové dveřní stanice V512/V512-ZAP s možností kódové volby. Tyto dveřní stanice obsahují integrovanou klávesnici, která slouží pro vyvolání účastníka pomocí kódové volby a pro otevření zámku pomocí kódu. Jsou vhodné pro systémy s větším počtem účastníků.
V sortimentu videotelefonů Hikvision jsme pro Vás připravili na měsíc září dárek k nákupu. Pokud zakoupíte systém videotelefonu Hikvision v hodnotě přesahující 7000 Kč bez DPH a tento nákup bude obsahovat produkt s funkcí RFID čtečky čipů, získáte zdarma duální USB čtečku čipů DS-K1F100-D8E. Tato čtečka čipů výrazně usnadňuje instalaci a následnou správu přístupových systémů.
Do sortimentu elektrických otvíračů Assa Abloy jsme doplnili náhrady za ukončenou řadu elektrických otvíračů E7.
Vybrané novinky v nabídce
Kamerové Systémy
HIKVISION
4G LTE IP bullet kamera s vysoce citlivým pevným objektivem a solárním napájením, rozlišení 2 MPx, objektiv f2.8 mm, WDR 120dB, IR 30 m, citlivost 0.004 Lux @ (F1.4, AGC ON), 0 Lux s přísvitem. Tato kamera je vhodná do míst bez přítomnosti zdrojů napájení. Pokud je baterie plně nabitá, může v deštivých nebo zamračených dnech fungovat až sedm dní, 40 W fotovoltaický panel, 20 Ah dobíjecí lithiová baterie se životností až 800 cyklů (podpora správy baterie, displeje baterie, ochrany před nízkými teplotami, ochrany proti vybití a vzdáleného probuzení). Slot na micro SD kartu až 256 GB, karta micro SIM napájení 12 VDC ± 20%, možnost kontrolovat % stav nabití akumulátoru přes HikConnect nebo HikCentral. Možnost oddělené instalace - kamera v budově a solární panel venku.
DAHUA
Průchozí rám s detekcí kovu pro bezpečnostní aplikace. Velmi jasný dvouřadý LED indikátor oblasti detekce a 18 nezávislých zón s 12 detektory. Napájení 230V AC, odběr 9W, průchozí rozměr 2057 x 714 x 421 mm. Počítadlo průchodů a alarmů, nastavení citlivosti, 72 aplikačních scénářů, 50 pracovních frekvencí (5000-8999Hz). Nastavitelná hlasitost zvukového alarmu, režim utišení, volba ze 100 tónů alarmu, 100 úrovní doby trvání alarmu. Současná více zónová detekce a alarm, nastavení a ovládání pomoci dálkového ovladače. Detekční kapacita je 60 - 100 osob za minutu. Snadná a rychlá instalace.
DAHUA
Venkovní dome ball HDCVI kamera s fixním objektivem 2,8 mm (úhel 101°), smart přísvit 30 m. Rozlišení 2 Mpix, výstup ve formátech CVI, TVI, AHD, CVBS za pomocí koaxiálního ovladače PFM820 (1612-004), nastavení OSD menu kamery po koaxiálním kabelu (CoC) z HDCVI DVR, dosah až 800 m, nastavení ve třech osách, krytí IP67.
Elektronické Vstupní Systémy
V-LINE
Dveřní stanice pro povrchovou montáž vybavená kamerou se 105° širokým úhlem záběru a LED přísvitem se senzorem setmění. Integrovaná RFID čtečka umožňuje otevření zámku pomocí čipu/karty. Klávesnice slouží pro otevření zámku zadáním kódu a volání účastníka pomocí kódové volby. Volání lze také uskutečnit výběrem ze jmenného seznamu účastníků na displeji. Součástí balení je povrchová stříška.
ABLOY
Nízkoodběrový el. otvírač Assa Abloy, který propouští přes horní západku běžného zámku a montuje se do zárubní dveří. Po přivedení napěťového impulzu odemčeno, zámek zůstává odemčený do okamžiku otevření dveří, při jejich opětovném zavření jsou dveře blokovány. Součástí dodávky je dlouhý čelní panel, který slouží pro uchycení zámku do zárubní.
Spotřební Elektronika s Nápadem
CEL-TEC Red Cobra Wi-Fi Magnetic je kompaktní autokamera v nenápadném a praktickém provedení, která disponuje magnetickým držákem pro snadnou montáž, možností propojení s vaším chytrým telefonem pro rychlé stažení záznamů, nastavení apod. a velice jednoduchým ovládáním. O špičkový obraz ve FULL HD rozlišení se stará kvalitní senzor Sony Exmor, 6 členná čočka s širokým úhlem záběru 143° a výkonný procesor. O stavu kamery informují notifikační LED a hlasová upozornění (lze vypnout).