Info-bulletin leden 2020

Vážení obchodní přátelé, leden 2020

prosím dovolte, abychom Vás již jako společnost VARNET co nejsrdečněji přivítali v novém roce 2020 a popřáli Vám a Vašim rodinám mnoho osobních a pracovních úspěchů.
Projekt VARNET je vyvrcholením několikaměsíční intenzivní práce týmů zaměstnanců obou zanikajících firem a věříme, že se tato práce povedla a již od svého vzniku navážeme na dosavadní úspěšnou spolupráci s Vámi. Těšíme se na to.
 
Již od začátku roku jsme Vám schopni nabídnout komplexní balíček služeb, který se skládá z následujících pilířů:
  • nejširší sortiment slaboproudých systémů na trhu
  • nejúspěšnější značky v oblastech EZS, CCTV, EVS
  • profesionální technická a projektová podpora včetně technické dokumentace a certifikace
  • logistika a dostupnost produktů
  • pobočková síť
  • školení, semináře, workshopy
  • marketingová podpora
  • profesionální odborný tým na centrále i pobočkách společnosti
 
Již v lednu Vás zveme na Dny otevřených dveří na nových pobočkách a následně v únoru na road show „VARNET se představuje“. Je pro Vás připraven široký výběr odborných certifikačních seminářů a workshopů. Ucelenou nabídku akcí zveřejníme na našich stránkách www.varnet.cz do 17.1.2020.

Informace k webu varnet.cz. a jeho dalšímu vývoji.
 
Spojení našich firem do jednoho celku v sobě obsahovalo a obsahuje celou řadu náročných formálních, organizačních i obchodních změn a činností. Jako první jsme museli vyřešit všechny formální změny, které vyžadují zákony a organizační věci v praxi tak, abyste dostali potřebné zboží za správnou cenu a na správném místě. Nyní postupně doděláváme další, zejména obchodní úkoly, mezi které patří i postupná proměna a vyladění webu a e-shopu.
 
Od nového roku najdete na webu varnet.cz veškeré nabízené zboží včetně nastavených cenových úrovní, základního popisu a informace o jeho dostupnosti na jednotlivých pobočkách. Fungují objednávky, napojení na informační systém, aktuální informace a popisy připravovaných akcí, kontakty, obchodní podmínky, můžete si stáhnout svůj individuální ceník atd...
 
Samozřejmě nepovažujeme nyní spuštěný web za konečnou verzi a trvale pracujeme na jeho doladění. Postupně budeme doplňovat zatím některé chybějící parametry, dokumentaci, obrázky a navíc přidávat i další funkce (například popisy dodavatelů, třídění a vyhledávání dle parametrů, vlastní správu hesel a přihlašování se, změníme i celkový vzhled a spustíme responsivní design pro mobilní zařízení atd...).
 
Některé nové funkce budou přibývat postupně a na webu se objeví bez upozornění, některé proběhnou skokově a budeme Vás o nich informovat v rámci rozesílky informací (například změnu designu s předpokladem spuštění koncem února). Děkujeme Vám za pochopení a trpělivost při postupném zvládání tohoto složitějšího procesu. Věříme, že na webu najdete vše, co pro svoji denní činnost potřebujete a postupně zaváděná vylepšení Vám práci s webem nadále zpříjemní a urychlí.
 
Budeme se těšit na potkávání s Vámi.
 
 
Pozn.:  Krátce pro jistotu rekapitulujeme, že společnost VARNET vznikla sloučením firem Stasanet a VARIANT plus ke dni 1.1.2020, z právního hlediska navazuje obchodní a právní kontinuitou na obě společnosti a proto:
  • zůstávají v platnosti veškeré smluvní vztahy, závazky i pohledávky obou samostatných firem a automaticky je přebírá nástupnická společnost VARNET, která je právním nástupcem obou firem, IČO zůstává původní z firmy VARIANT plus.
  • VARNET přebírá veškeré obchodní vztahy obou firem beze změn podmínek - každý odběratel a zákazník získá stejné podmínky, jaké měl do konce roku 2019 a s každým dodavatelem navazujeme na dosavadní vztahy pod jedním nástupnickým subjektem.