Pro přihlášení použijte původní údaje z webu Stasanet / Variant

Nabídka sortimentu a zboží

Nabídka sortimentu a zboží

Firma VARIANT plus drží skladové zásoby s rezervou minimálně tří měsíců. Jsme proto schopní dodávat veškerý sortiment obratem na základě objednávky. Veškeré zboží je umístěno v nových skladovacích prostorech s úložným prostorem 5 000 m3.

Sklad 1 - venku Sklad 2 - venku Sklad 5 - uvnitř

Výdej, zasílání zboží a dodací lhůty

Zákazník si může osobně vyzvednout zboží na centrále v Třebíči i na pobočce v Praze. Pobočka Praha slouží pouze pro osobní odběry, veškeré zasilatelské služby a expedici zboží provádí centrála Třebíč. Objednávky přijaté do 14:00 hodin jsou odesílány ještě týž den. Objednávky přijaté po této hodině expedujeme druhý den dopoledne nebo dle přání zákazníka. Pokud zákazník v průběhu dne objedná podruhé další zboží, bude vystavena další faktura a zajištěna samostatná expedice.

  • Třebíč centrála – osobně nebo dohodnutým způsobem přepravy (Balík Do ruky - Česká pošta, PPL,…)
    pracovní doba: 7:00 - 16.30
  • Praha pobočka – odběr zboží pouze osobně
    pracovní doba: 8:00 – 17.00

Zboží je zasíláno po dohodě se zákazníkem formou

  • Balík Do ruky – Česká pošta, dodávka na adresu provozovny zákazníka do 24h. V případě nezastižení zákazníka na adrese doručení, uloží balík na nejbližší poště
  • PPL – převoz zásilek do 30kg, dodávka na místo určení (např. stavba atd.) do 24h a převoz nadměrných zásilek, dodávka na místo určení (např. stavba atd.) Dopravné a balné u nadměrných zásilek účtováno vždy a to dle aktuálního ceníku firmy VARIANT plus, spol. s r.o.

Dopravné u objednávek nad 10.000,-Kč bez DPH neúčtujeme, s výjimkou přepravy nadměrných zásilek Geis a FOFR. U objednávek menšího rozsahu účtujeme dopravné a balné dle reálných tarifů dopravců. Každá zásilka je vybavena podrobnou technickou a obchodní dokumentací.

Sklad 3 Sklad 4 Sklad 6

Pozvánky