Přihlášení

Přihlašovací údaje


Obor OZV - Ozvučovací a evakuační systémy

V oboru OZV jsme certifikovaným distributorem značky BOSCH.

Nabízíme velmi široký sortiment systémů pro ozvučení, od mikrofonů přes zesilovače, mikroprocesorem řízené ústředny až po zařízení zpracování signálu.

Pojem ozvučovací systémy označuje systémy veřejného ozvučení používané k oslovení co nejširšího okruhu lidí. Používají se všude tam, kde je snaha oslovit, informovat, upozornit a v prvé řadě hlášením pomoci při ochraně osob nacházejících se uvnitř budovy. Jejich využití je velmi široké, např. ve školách, malých obchodech i velkých obchodních centrech, na nádražích, letištích, ve veřejných a administrativních budovách, v průmyslových podnicích, v restauracích a na řadě dalších míst.

Podstatné vlastnosti systémů veřejného ozvučení (OZV) jsou srozumitelnost hlášení, jeho dostatečná hlasitost, možnost připojení a spolupráce s elektronickými zabezpečovacími a protipožárními systémy, vysoká spolehlivost v dlouhodobém provozu, nezávislost na výpadku sítě, hudba na pozadí, rozdělení reproduktorů na skupiny (zóny) a tzv. nucený poslech.

Důležitou vlastností u ozvučovacích systémů, které mají být použity jako evakuační rozhlas, je splnění normy pro nouzové zvukové systémy ČSN EN 60849 a ČSN EN54.

Většinu zboží držíme standartně skladem v ČR pro okamžitý odběr.

Pomůžeme Vám s malým i velkým projektem, i když se systémy OZV teprve začínáte.

Vaše dotazy a poptávky zasílejte na e-mail ozv@varnet.cz

evakuacni-rozhlas-bosch