Info-bulletin o fungování společnosti po dobu karantény

Vážení obchodní přátelé,

vzhledem k vážné situaci v České republice i v celé Evropě, jsme se rozhodli v tomto období do odvolání Vám poskytovat nadále naše služby v následujícím režimu.
 
Naši zaměstnanci Vám budou nadále k dispozici, zásoby kompletního sortimentu máme v dostatečném množství skladem a chceme Vám poskytovat naše služby v plném rozsahu.
Na druhé straně chceme maximálně ochránit zdraví jak Vás, tak i našich zaměstnanců a nepodcenit prevenci. Zároveň předpokládáme, že i řada Vás a Vašich zákazníků v nejbližší době omezí běžnou činnost a dojde k posunu realizace řady zakázek a k útlumu činností v celé ekonomice. Nikdo z nás asi přesně neví, jak se opatření a vývoj nákazy bude dále vyvíjet.
 
Proto Vám nabízíme v plném rozsahu naše služby ve formě:
  ●  technického poradenství po telefonu
  ●  zásilkovou službu dopravci po celém území České republiky
  ●  zůstanou otevřené i veškeré naše pobočky s možností osobního odběru
 
Chceme Vás ale důrazně poprosit, v zájmu zdraví Vás i našich zaměstnanců, abyste své objednávky na nás směřovali výhradně elektronickou formou:
  ●  e-shopem
  ●  e-mailem
  ●  po telefonu
 
Rádi Vám objednané zboží připravíme, zabalíme a zašleme přepravní společností. 
V případě preference osobního odběru na pobočce, Vás po přijetí Vaši elektronické objednávky některou z uvedených forem náš zaměstnanec kontaktuje, zboží Vám dopředu připravíme a budete si jej moci následně vyzvednout s dodržením doporučených hygienických zásad (s minimalizací přímého osobního kontaktu).
 
Potřebujete-li pro výběr sortimentu složitější konzultaci před nákupem, jak jste zvyklí při osobním odběru, prosíme Vás opět využít telefonickou formu. Naši technici, nebo obchodníci se Vám budou rádi věnovat s možností případného náhledu na výrobky on-line na webu.
 
V normální situaci se s Vámi rádi osobně setkáváme, a proto věříme, že toto dočasné opatření pochopíte a přijmete. Prosíme Vás i ve Vašem zájmu o minimalizaci osobních návštěv bez předchozí elektronické objednávky, nebo konzultace. 
Věříme, že takto společně přispějeme k co nejrychlejšímu potlačení šíření nákazy a návratu celé naší společnosti ke standardnímu fungování.
 
Všechny pobočky zůstávají otevřeny, dle standardní pracovní doby, s výše popsaným režimem poskytování kompletních služeb.
 
V případě nejasností, konzultací, nebo objednávek nás kontaktujte zde:
  ●  Pobočky a centrála - obchod, zákaznické služby
  ●  Technické poradenství
 
Děkujeme za pochopení,
Juraj Urbančík & Zbyněk Lukáš - jednatelé
 
Jiří Klouček - výkonný ředitel
 
a všichni zaměstnanci společnosti

Pozvánky