Přihlášení

Přihlašovací údaje


Analogové kamery Dahua HDCVI 4.0 s rozlišením 4k

Společnost Dahua již v roce 2012 přinesla vlastní analogovou technologii HDCVI (High Definition Composite Video Interface), která posouvá možnosti analogové technologie k vyšším rozlišením. Technologie HDCVI přenáší obraz bez zpoždění se zpětnou kompatibilitou s analogovým systémem.

Kamery s režimem 4 v 1

Produktová Cannon série kamer umožňuje volbu 4 režimů výstupního signálu v jedné kameře. Pomocí ovladače lze přepínat jeden z režimů CVBS (analog), AHD, HDCVI a TVI. Tyto kamery pak lze snadno použít pro rozšiřování již zavedených a funkčních systémů i s následným technologickým přechodem.

HDCVI 4.0 rozlišení 4K

Ultra HD rozlišení 4K (3840 x 2160 pixelů) odpovídá 8 Mpix a umožňuje zobrazení snímané scény do nejjemnějších detailů. Současně zachovává zpětnou kompatibilitu HDCVI. Přenos na koaxiálním kabelu RG-59 umožňuje přenos až na vzdálenost 800 m. Možnost nastavení OSD menu, přenos zvuku, PTZ ovládání a napájení na koaxiálním vedení. Hybridní záznamy XVR pak nabízí možnost záznamu různých signálů jako je standardní analog CVBS, CVI, TVI, AHD, IP. Použitím velmi úsporného kódování H264+ lze výrazně snížit nároky na úložný prostor na disku.

Vývoj technologie HDCVI v čase

Výhody HDCVI kamer 4K rozlišení:

  • vysoké rozlišení 8 Mpix
  • zpětná kompatibilita HDCVI
  • dlouhá přenosová vzdálenost až 8OO m
  • přenos videosignálu, audia, ovládání a napájení
  • jednoduchá instalace

Výhody technologie HDCVI

Záznamové zařízení HDCVI

Výrobce Dahua nabízí několik výrobních řad HDCVI rekordérů s označením Lite, Pro, Ultra s rozlišením 72Op/1O8Op/4 Mpix/4K. V nabídce jsou modely pro vstup 4, 8, 16 a 32 kanálů vybavené 1, 2 nebo 4 a 8 x HDD. Všechny rekordéry jsou hybridní - tj. lze k nim připojit CVI, analogovou nebo IP kameru. Rekordér připojené zařízení automaticky rozpozná. Samozřejmá je podpora vzdáleného klientského přístupu po LAN/Internetu (Smart PSS) a využití mobilních klientů (DMSS) pro iOS a Android. Rekordéry Dahua s průvodcem rychlé instalace umožňují automatické připojení k DDNS serverům a nově i funkci P2P (Peer-to-Peer), což velmi zjednodušuje spojení s mobilní aplikací a PC klientem pro vzdálený přístup po internetu bez nutnosti nastavování port forwardingu na routeru.

XVR záznamová zařízení

Sortiment doplňuje produktová řada XVR, která umožňuje záznam CVI, TVI, AHD, CVBS, IP kamer s automatickou detekcí. Záznamy vyšší řady umožňují rozložení obrazu panoramatických kamer, inteligentní funkce, poplachové stavy, videoanalytické funkce v obraze. Pro vyšší nároky délky uložení záznamu lze kombinovat s externími diskovými poli řady ESS.

Uživatel pracuje v intuitivním českém menu a může používat lokalizovanou mobilní aplikaci.

Přehled aktuálně nabízených výrobků Dahua s technologií 4K