Přihlášení

Přihlašovací údaje


Zabezpečovací a poplachový systém DIGIPLEX EVO192

8 podsystémů | 192 zón | 999 uživatelů | nadstavba přístupu ACS

Zabezpečovací a poplachový systém DIGIPLEX EVO192 je určen pro střední a velké objekty do maximálního počtu 192 zón a 8 podsystémů. Jde o plně adresovatelný sběrnicový systém, do kterého lze zařadit až 254 sběrnicových modulů (klávesnice, bezdrátová nadstavba, expandery, PGM výstupy, doplňkové zdroje, posilovač sběrnice, ...) i samostatné sběrnicové detektory BUS. Vedle klasických NC zón s výstupem relé (připojené na vstupy ústředen, expanderů nebo klávesnic) a zón tvořených sběrnicovými detektory (PIR vnitřní i venkovní, magnetický kontakt, detektor tříštění skla, stropní detektor) lze připojit i bezdrátové zóny pomocí bezdrátové nadstavby RTX3. Bezdrátová komunikace je obousměrná a lze pro ni využít následující bezdrátové vysílače MAGELLAN (bezdrátové pohybové detektory, požární detektor, magnetické kontakty až 999 bezdrátových klíčenek REM1, REM2 a REM3, bezdrátové PGM)

Parametry
Maximální počet zón 192
zóny na desce 8(16)
klávesnicové zóny ano
na expandérech ano, do počtu zón
Maximální počet modulů 256
Bezdrátová nadstavba ano, do počtu modulů
Počet podsystémů 8
Maximální počet PGM do počtu modulů PGM4
Počet PGM na desce 5
Přístup 32 dveří
Počet uživatelů 999
Události v paměti 2048
Telefonní komunikátor ano
PCS250(GPRS/GSM) / IP150 ano
VDMP3 (hlasový modul) ano

Ovládací klávesnice

Uživatelsky důležitým prvkem systému je klávesnice. Pomocí klávesnice se systém ovládá a zpětně lze o systému získat podrobnější informace. Klávesnice indikuje stav systému, otevření konkrétních zón a případné chyby v systému jako je slabá baterie, sabotáž na zónách a další důležité stavy.

LCD klávesnice s dotykovými klávesami K656 LCD klávesnice K641+ Brevná grafická dotyková klávesnice TM50

Vzdálené ovládání

Pro vzdálené ovládání lze použít mobilní telefon nebo webový prohlížeč na Vašem PC. Tento způsob ovládání je možný z libovolného místa na světě, kde je dostupný GPRS nebo internet. Pro mobilní telefony je k dispozici OS ANDROID nebo iOS a aplikací iPARADOX. Tyto aplikace umožňují zobrazovat stav zabezpečovacího systému, ovládání programovatelných výstupů a posílání mailů na telefon s upozorněním.

Vzdálené ovládání - Android Screenshoty z ovládání v OS Android Vzdálené ovládání - iOS Screenshoty z ovládání v iOS

Detektory

Do zabezpečovacího a poplachového systému je možné připojit různé typy detektorů, které slouží k zachycení a indikaci vstupu narušitele nebo pokusu o vstup do střeženého prostoru. K dispozici je široká nabídky různých typů a provedení detektorů v drátovém a bezdrátovém provedení:

Duální infrapasivní detektor NV5 Digitální detektor rozbití skla DG457 GLASSTREK Venkovní detektor v provedení HIGH-TECH pro náročná prostředí Optickokouřové čidlo

Přístupový systém – nadstavba ACCESS

Přístupový systém umožňuje selektivně omezit pohyb osob po budově, formou oprávnění na vybrané prostory – vstupní dveře. Pomocí uživatelského kódu nebo bezdotykové karty je možné otvírat dveře nebo přímo ovládat poplachový systému (zapínat nebo vypínat jednotlivé podsystémy).

LCD ACCESS se zabudovanou čtečkou karet K641R Čtečka karet s klávesnicí R915 - bílá Čtečka karet s klávesnicí R915 - stříbrná Čtečka karet s klávesnicí R915 - černá Čtečka karet R910

Signalizace poplachu

Pokud máte vyřešenou detekci narušení, je potřeba věnovat zvýšenou pozornost tomu, jakou reakci zvolíte při poplachu. Signalizace je velmi důležitou součástí celého systému, protože elektronický zabezpečovací systém má za úkol vyhodnotit poplach a předat o něm zprávu. Zprávu o poplachu je možné signalizovat lokálně pomocí akustické a optické signalizace. K dispozici je široká nabídka vnitřních a venkovních signalizačních prvků.

Vnitřní plochá piezosiréna s červeným blikačem SA 913F Magnetodynamická siréna ES-33 Venkovní zálohovaná siréna s akustickou a optickou signalizací Venkovní LED blikač s bzučákem pro zápustnou montáž

Současně je vhodné informaci o poplachové události přenášet uživatelům poplachového systému nebo na bezpečnostní agentury, která provozuje pult centrální ochrany. K přenosu poplachového signálu je možné využít různé typy komunikátorů:

Modul pro komunikaci s ústřednami SP/MG/EVO přes LAN / internet GSM komunikátor PCS250

Dokumenty ke stažení


Strana 1

Strana 2

Strana 3

Strana 4