Přihlášení

Přihlašovací údaje


Přístupové systémy VAR-TEC, Dahua a související sortiment


Název: Přístupové systémy VAR-TEC, Dahua a související sortiment
Datum školení: úterý 26. března 2024
Místo školení: Olomouc - pobočka, Dolní Novosadská 14, 779 00 Olomouc
Čas školení: 9:00-14:00
Školitel: František Tejkl
Max. počet účastníků: 10
Přihlášeno: 2
Cena za školení: zdarma
Program školení: Školení je zaměřeno na přístupové systémy.
Teoretická část školení obsáhne průřez sortimentem elektronických vstupních přístupových systémů.
Hlavní části školení budou věnovány přístupovým systémům VAR-TEC (AC/BC800NTx) a Dahua (Insider ASC3202B a ASC2204B-S), jejich hlavním vlastnostem a funkcionalitám, popisu stěžejních i podpůrných komponent, vč. softwarového vybavení.
Praktická část bude spočívat v on-line přenosu obrazovky PC školitele, během konfigurace modelové situace řešení přístupového systému.
Doplnění k programu: Účastníkům školení bude do týdne zaslán poštou certifikát o absolvování školení, který je vystaven jak na firmu, tak na konkrétního účastníka školení. Uveďte proto prosím do kolonky "kontaktní osoba" celá jména účastníků školení.
Doporučení ke školení:
Další informace: Po dobu školení je zajištěno občerstvení.
Doporučená literatura:

Online přihláška

Všechna pole jsou povinná.

Společnost VARNET a.s., IČO 46967168, se sídlem U Obůrky 5, Třebíč, PSČ 674 01, zapsána v obchodním rejstříku vedeném Krajským soudem v Brně pod spisovou značkou oddíl C, vložka 7017 (jako správce osobních údajů) informuje o zpracování osobních údajů fyzických osob v souladu s nařízením EU 2016/679 (GDPR) a zákonem č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů, ve znění pozdějších předpisů.

Podmínky ochrany osobních údajů (GDPR) VARNET

Vyplněné osobní údaje (jméno a příjmení, identifikační číslo, adresa elektronické pošty a telefonní číslo), budou použity pro poskytování služeb a školení společnosti VARNET a.s..