Přihlášení

Přihlašovací údaje


Strukturovaná kabeláž


Název: Strukturovaná kabeláž
Datum školení: úterý 26. března 2024
Místo školení: Praha - pobočka Počernice, K Bílému vrchu 3140/20, 193 00 Praha 9 Horní Počernice, Parkování pro účastníky školení
Čas školení: 9:00-14:30
Školitel: Jiří Vočadlo
Max. počet účastníků: 25
Přihlášeno: 16
Cena za školení: zdarma
Program školení: Školení je rozděleno na část teoretickou zabývající se normami, terminologií a zásadami instalace datové metalické a optické kabeláže, dále na část praktickou s možností vyzkoušet si instalaci datové metalické a optické kabeláže včetně možnosti vyzkoušení měření pomocí certifikačního přístroje a svařování optických vláken.
Doplnění k programu: Po absolvování školení bude účastníkům vystaven certifikát pro systémy LAN-TEC.
Doporučení ke školení:
Další informace: Občerstvení zajištěno.
Doporučená literatura:

Online přihláška

Všechna pole jsou povinná.

Společnost VARNET a.s., IČO 46967168, se sídlem U Obůrky 5, Třebíč, PSČ 674 01, zapsána v obchodním rejstříku vedeném Krajským soudem v Brně pod spisovou značkou oddíl C, vložka 7017 (jako správce osobních údajů) informuje o zpracování osobních údajů fyzických osob v souladu s nařízením EU 2016/679 (GDPR) a zákonem č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů, ve znění pozdějších předpisů.

Podmínky ochrany osobních údajů (GDPR) VARNET

Vyplněné osobní údaje (jméno a příjmení, identifikační číslo, adresa elektronické pošty a telefonní číslo), budou použity pro poskytování služeb a školení společnosti VARNET a.s..