Přihlášení

Přihlašovací údaje


Školení - detail


Název: Audio/video telefony V-line a Dahua, přístupové systémy VAR-TEC a Dahua
Datum školení: středa 29. března 2023
Místo školení: Olomouc - pobočka, Dolní Novosadská 14, 779 00 Olomouc
Čas školení: 9:00-14:00
Školitel: Tejkl František
Max. počet účastníků: 10
Přihlášeno: 0
Cena za školení: zdarma
Program školení: Školení je rozděleno na část teoretickou (přehled sortimentu, základní vlastnosti systémů, instalační software, klientský software, mobilní aplikace) a část praktickou (on-line ukázky nastavení jednotlivých systémů).
Doplnění k programu: Účastníkům školení bude do týdne zaslán poštou certifikát o absolvování školení, který je vystaven jak na firmu, tak na konkrétního účastníka školení. Uveďte proto prosím do kolonky 'kontaktní osoba' celá jména účastníků školení.
Po dobu školení je zajištěno občerstvení.
Doporučení ke školení:
Další informace:
Doporučená literatura:

Online přihláška

Všechna pole jsou povinná.

Společnost VARNET s.r.o., IČO 46967168, se sídlem U Obůrky 5, Třebíč, PSČ 674 01, zapsána v obchodním rejstříku vedeném Krajským soudem v Brně pod spisovou značkou oddíl C, vložka 7017 (jako správce osobních údajů) informuje o zpracování osobních údajů fyzických osob v souladu s nařízením EU 2016/679 (GDPR) a zákonem č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů, ve znění pozdějších předpisů.

Podmínky ochrany osobních údajů (GDPR) VARNET

Vyplněné osobní údaje (jméno a příjmení, identifikační číslo, adresa elektronické pošty a telefonní číslo), budou použity pro poskytování služeb a školení společnosti VARNET s.r.o..