Bez přihlášení Přihlášení

Přihlašovací údaje

APK-202C20 (1009-059)

10Base-T/100Base-Tx - 100Base-FX 20 Km
Komunikace IP
Rozměry: š 75 x v 22 x h 109 mm
Prostředí: vnitřní, 0 až 40°C
Relativní vlhkost: 5-90%
Kód zboží: 1009-059
Značka:
Prodej ukončen: Náhrada: 1905-010
Digitální převodník pro SM vlákna (9/125 um) s SC konektorem. Umožňuje rozšířit síť Ethernet na vzdálenosti výrazně větší než 100 m, odstraňuje problém rušení, poskytuje galvanické oddělení, dosah do 20 km.
Typ modulu: digitální převodník metalika/optika
Napájení: 5 - 9 V=, max. odběr 6 W napájecí adaptér součástí dodávky
Napájecí adaptér: 230V/50Hz, max. 0,4 A
Počet portů celkem: 2
Typ portů: RJ45 + SC
Automatická detekce 10/100 Mbps: ano
Podporované protokoly: IEEE 802.3u 10Base-T/100Base- TX 100BASE-FX
Optické vlákno: single mode 9/125 um
Vlnová délka: 1310 nm
Maximální délka optického kabelu: 20 km
Optická signalizace: ano, LED
Montáž: 2 otvory pro přichycení na zeď
Provedení: kovový kryt
Barva: šedá/černá
Pro zobrazení souborů ke stažení je nutné být přihlášen