Bez přihlášení Přihlášení

Přihlašovací údaje

APK-SP364 (1112-011)

optický 1000M, MM, 550m
Komunikace IP
Rozměry: š 70 x v 26 x h 94 mm
Prostředí: vnitřní, 0 až 40°C
Relativní vlhkost: 5-90%
Kód zboží: 1112-011
Značka: Planet
Prodej ukončen: Náhrada: 1905-011
Digitální převodník 10/100/1000 M pro MM vlákna (62,5/125 um, 50/125 um) s SC konektorem. Umožňuje rozšířit síť 1000M Ethernet na vzdálenost až 550m, odstraňuje problém rušení, poskytuje galvanické oddělení.
Typ modulu: digitální převodník metalika/optika
Napájení: 5 V= napájecí adaptér je součástí dodávky
Napájecí adaptér: 230V/50Hz, max. 2A
Počet portů celkem: 1 x 100/1000 Mps
Typ portů: RJ45 + SC
Automatická detekce 10/100 Mbps: ano
Podporované protokoly: IEEE 802.3ab, 802.3z 100BASE-FX
Optické vlákno: multi mode 50/125 um
Vlnová délka: 850 nm
Maximální délka optického kabelu: 550 m
Optická signalizace: ano, LED
Provedení: kovový kryt
Barva: černá
Pro zobrazení souborů ke stažení je nutné být přihlášen