Bez přihlášení Přihlášení

Přihlašovací údaje

APK-SP342C-20 (1112-013)

vysílač optický WDM, SM, 20km
Komunikace IP
Rozměry: š 70 x v 26 x h 94 mm
Prostředí: vnitřní, 0 až 40°C
Relativní vlhkost: 5-90%
Kód zboží: 1112-013
Značka: MICRONET
Prodej ukončen:
Digitální převodník pro jedno SM vlákno s SC konektorem. Umožňuje rozšířit síť Ethernet na vzdálenost výrazně větší než 100 m, odstraňuje problém rušení, poskytuje galvanické oddělení. Pro vytvoření trasy kombinovat s přijímačem APK-SP343C-20.
Typ modulu: digitální převodník metalika/optika
Napájení: 5 V= napájecí adaptér je součástí dodávky
Napájecí adaptér: 230V/50Hz, max. 2 A
Počet portů celkem: 1x 10/100 Mps
Typ portů: RJ45 + SC
Automatická detekce 10/100 Mbps: ano
Podporované protokoly: IEEE 802.3u 10Base-T/100Base- TX 100BASE-FX
Optické vlákno: single mode 9/125 um
Vlnová délka: Tx:1310 nm, Rx:1550nm
Maximální délka optického kabelu: 20 km
Optická signalizace: ano, LED
Provedení: kovový kryt
Barva: černá
Pro zobrazení souborů ke stažení je nutné být přihlášen