Přihlášení

Přihlašovací údaje

CONV-GT-802S

1 Gbps, 10 km, SM-SC, duplex
Kód zboží: 1905-012
Rozměry: š 70 x v 26 x h 94 mm
Prostředí: vnitřní, 0 až 40°C
relativní vlhkost: 5-90%
Značka: Planet
Záruka: 24 měsíců
Skladem: ano
Digitální převodník pro SM vlákna s SC konektorem. Umožňuje rozšířit síť Ethernet na vzdálenost výrazně větší než 100m, odstraňuje problém rušení, poskytuje galvanické oddělení.

Typ příslušenství:převodník metalika / optika
Typ kabelu:single mode
Konektor 1:SC
Počet vláken:2
Přenosová rychlost:100, 1000 Mbps
Maximální délka optického kabelu:20 km
Typ příslušenství: převodník metalika / optika
Typ kabelu: single mode
Konektor 1: SC
Počet vláken: 2
Přenosová rychlost: 100, 1000 Mbps
Počet portů celkem: 2
Typ portů: RJ45 + SC
Maximální délka optického kabelu: 20 km
Optické vlákno: 9/125
Vlnová délka: 1310 nm
Napájení: 5 V= napájecí adaptér je součástí dodávky
Podporované protokoly: IEEE 802.3ab, 802.3z
Napájecí adaptér: 230V/50Hz, max. 2 A
Provedení: kovový kryt
Barva: černá