Přihlášení

Přihlašovací údaje


V-line videotelefony pro byt, dům, více bytů

Nová řada výrobků V-line nabízí komplexní řešení pro instalaci videotelefonu nejen pro jeden byt nebo rodinný dům, ale i pro velký počet bytových jednotek v obytném domě.


Základní vlastnosti a funkce systému V-line:

  • dvouvodičové zapojení
  • data i napájení vedeny společnými vodiči
  • maximální kapacita až 32 účastníků
  • zapojení až čtyř venkovních jednotek
  • možnost připojení tlačítka zvonku od bytových dveří
  • interkom mezi účastníky
  • připojení externího zařízení (světlo)
  • rozšíření systému o kamery (maximálně 6 v systému)
  • zabudovaná čtečka karet (až 320 uživatelů)
  • paměťový modul pro uložení fotografií

Venkovní jednotky videotelefonů V-line

V systému mohou být zapojeny až 4 venkovní jednotky při maximální kapacitě 32 účastníků. Pro rodinné domy nabízíme čtyři typy venkovních jednotek - jednotlačítkovou, dvoutlačítkovou, jednotlačítkovou s kódovou klávesnicí , čtečkou karet nebo čtečkou otisků prstů a jako doplněk jednotlačítkovou bez kamery. Všechny tyto jednotky nabízíme také v zápustné verzi.

VHC-1 verze 2 venkovní jednotka s kamerou VHC-2 verze 2 venkovní jednotka s kamerou VFC-1-KL venkovní jednotka s kamerou a klávesnicí VFC-1-R venkovní jednotka s kamerou a čtečkou
VHC-1 v2 VHC-2 v2 VFC-1-KL VFC-1-R

Pro větší bytové domy 4 a 8 tlačítkové venkovní jednotky se čtečkou karet a s možností rozšíření pomocí 12 a 24 tlačítkových expandérů.

V4R V8R VE12 VE24
V4R-ZAP V8R-ZAP V32R-ZAP VE12-ZAP

Vnitřní jednotky V-line

Vnitřní jednotky jsou nabízeny v několika verzích od klasického audio sluchátka až po 7“ monitor s dotykovým displejem a pamětí. Uživatel může z monitoru otevřít až dva zámky vstupních dveří, vybrat venkovní jednotku popř. externí kameru pro sledování snímaného prostoru, využít interkomu (komunikace s příchozím, uvnitř bytové jednotky, s uživatelem jiné jednotky, s vrátným), volit vyzváněcí melodie, nastavit hlasitost zvonění a hovoru. K nastavení slouží intuitivní české menu. K monitoru lze připojit i tlačítko zvonku bytových dveří.

VT-D-SL2 vnitřní hlasová jednotka VT-D-43-SL vnitřní 4,3" LCD jednotka se sluchátkem VT-D-43 v2 vnitřní 4,3" LCD jednotka VT-D-7 v2 vnitřní 7" LCD VT-D-70-TM3 vnitřní 7" LCD jednotka
VT-D-SL2 VT-D-43-SL VT-D-43 v2 VT-D-7 v2 VT-D-70-TM3

Příslušenství

Pomocí dalšího příslušenství a modulů lze systém rozšířit o externí analogové CCTV kamery nebo o relé modul pro ovládání druhého zámku nebo světla.

Modul pro připojení kamer VT-SEP+PS24V1A5 zdroj se směšovačem napětí a dat
VT-2CAM+2CCTV VT-SEP+PS24V1A5
Modul rozšíření o druhé relé VT-BUS4 rozbočovač sběrnice
VT-RELÉ VT-BUS4A