Přihlášení

Přihlašovací údaje

SKS

Počet produktů: 455
Řazení:
Zobrazení: Zobrazení dlaždiceZobrazení detail
Ubrousky Kimtech (2107-051)
bezprašné čistící ubrousky
Isopropylalkohol (2107-054)
kapalina k čištění a odmaštění
SH.W475.B60 (2102-056)
polička s perforací, 475 mm, boční úchyt
LAN-TEC
záložní zdroj
DFA14835 (0707-075)
19” výsuvná polička - hl. 350mm, max. zatížení 20kg
SCHRACK
DFA14845 (0707-076)
19” výsuvná polička - hl. 450mm, max. zatížení 20kg
SCHRACK
DBO14804 (0707-087)
19’’ zaslepovací panel - výška 4U
SCHRACK
PD.1601.001 (1206-033)
24" nap. panel, 16 x C13, vyp., zástrčka C14
LAN-TEC
ST-001 (0706-170)
nástroj na odizolování kabelů UTP/STP
LAN-TEC
8 vláken - 30m, 50/125, mikro trubička, gel
8 vláken, 100m, 50/125, mikro trubička, gel
optický kabel- 78 m, 8 vláken, 9/125, proti hlodavcům, gel, FRLSOH
optický kabel- 129 m, 8 vláken, 9/125, proti hlodavcům, gel, FRLSOH
barevný rozlišovací rámeček

Varianty PP-004 PW

PP-004 PW - bílá
PP-004 PW - bílá (1611-004)
barevný rozlišovací rámeček
PP-004 PW - červená
barevný rozlišovací rámeček
PP-004 PW - modrá
PP-004 PW - modrá (0705-024)
barevný rozlišovací rámeček
PP-004 PW - žlutá
PP-004 PW - žlutá (0705-025)
barevný rozlišovací rámeček
LAN-TEC
optický kabel- 179 m, 12 vláken, 9/125, mikrokabel
KJ-016A UPD/C5E/S (0706-023)
horní osazování, menší, C5E stíněný
Cat.5 FTP
LAN-TEC
CONV-FT-801 (1905-009)
100 Mbps, 2 km, MM-ST, duplex
Komunikace IP
zadní osazování, C6
Cat.6 UTP
LAN-TEC
CONV-FT-802S15 (1905-010)
100 Mbps, 15 km, SM-SC, duplex
Komunikace IP
ORNZ-100 12xST (0907-075)
rozvaděč pro 12 spojek ST/FC
ORNZ-120 24xST (0907-077)
rozvaděč pro 24 spojek ST/FC
ORV-022 24xST (1003-013)
19" vana 1U, pro 24 spojek ST/FC
PP-145 12P/BNC (1812-032)
19" patch panel 1U, 12 portů BNC
LAN-TEC
$APK-M363B-10 (9140-045)
optický, SM, SFP, 10km
Komunikace IP
Planet
Zobrazeno: 1 - 24 z 455
Zobrazit na stránku: