Přihlášení

Přihlašovací údaje

Výprodej

Zobrazit popis ...
Tato kategorie je určena pro nabídky zlevněných výrobků ze standardního sortimentu nebo ze vzorků. Výprodejové zboží v Praze lze osobně odebrat pouze po předchozím dohodnutí termínu. ... skrýt popis

Výprodej

Tato kategorie je určena pro nabídky zlevněných výrobků ze standardního sortimentu nebo ze vzorků. Výprodejové zboží v Praze lze osobně odebrat pouze po předchozím dohodnutí termínu.
Počet produktů: 24
Řazení:
Zobrazení: Zobrazení dlaždiceZobrazení detail
EB.8847.B (1806-021)
serverový, 47U, 800 x 800, sklo/perforace
LAN-TEC
EB.8042.B (1007-021)
serverový, 42U, 800 x 1000, sklo/perfora
LAN-TEC
EB.8047.B (1109-076)
serverový, 47U, 800 x 1000, sklo/perfora
LAN-TEC
DFA14835 (0707-075)
19” výsuvná polička - hl. 350mm, max. zatížení 20kg
SCHRACK
DFA14845 (0707-076)
19” výsuvná polička - hl. 450mm, max. zatížení 20kg
SCHRACK
PDD.6842.B (1903-046)
stojanový, 42U, 600 x 800, perforace/perforace
LAN-TEC
PD.0604.019 (0901-075)
19" napájecí panel, 1U, 6 x 230 V
LAN-TEC
DBO14804 (0707-087)
19’’ zaslepovací panel - výška 4U
SCHRACK
PD.1601.001 (1206-033)
24" nap. panel, 16 x C13, vyp., zástrčka C14
LAN-TEC
ST-001 (0706-170)
nástroj na odizolování kabelů UTP/STP
LAN-TEC
8 vláken - 30m, 50/125, mikro trubička, gel
optický kabel- 78 m, 8 vláken, 9/125, proti hlodavcům, gel, FRLSOH
optický kabel- 129 m, 8 vláken, 9/125, proti hlodavcům, gel, FRLSOH
PP-004 PW - bílá (1611-004)
barevný rozlišovací rámeček
LAN-TEC
optický kabel- 179 m, 12 vláken, 9/125, mikrokabel
KJ-016A UPD/C5E/S (0706-023)
horní osazování, menší, C5E stíněný
Cat.5 FTP
LAN-TEC
CONV-FT-801 (1905-009)
100 Mbps, 2 km, MM-ST, duplex
Komunikace IP
zadní osazování, C6
Cat.6 UTP
LAN-TEC
ORN-001 8xST (0907-073)
rozvaděč prázdný, pro 8 spojek ST/FC
CONV-FT-802S15 (1905-010)
100 Mbps, 15 km, SM-SC, duplex
Komunikace IP
ORNZ-100 12xST (0907-075)
rozvaděč pro 12 spojek ST/FC
ORNZ-120 24xST (0907-077)
rozvaděč pro 24 spojek ST/FC
ORV-022 24xST (1003-013)
19" vana 1U, pro 24 spojek ST/FC
PP-145 12P/BNC (1812-032)
19" patch panel 1U, 12 portů BNC
LAN-TEC
Zobrazeno: 1 - 24 z 24
Zobrazit na stránku: