Bez přihlášení Přihlášení

Přihlašovací údaje

spojky SM

Zobrazit popis ...
Různé typy SM simplexních/duplexních spojek (adaptérů) pro propojení optického pigtailu s optickým patch kabelem. ... skrýt popis

spojky SM

Různé typy SM simplexních/duplexních spojek (adaptérů) pro propojení optického pigtailu s optickým patch kabelem.
Počet produktů: 4
Řazení:
Zobrazení: Zobrazení dlaždiceZobrazení detail
spojka, SC-SC, simplex, SM
spojka, SC-SC, duplex, SM
spojka, LC-LC, duplex, SM
E2000 spojka, singlemode
Zobrazeno: 1 - 4 z 4
Zobrazit na stránku: