Přihlášení

Přihlašovací údaje

ostatní zboží

ostatní zboží

Počet produktů: 20
Řazení:
Zobrazení: Zobrazení dlaždiceZobrazení detail
8 vláken - 30m, 50/125, mikro trubička, gel
optický kabel - 10 m, 4 vlákna, 9/125, proti hlodavcům, gel, FRLSOH
optický kabel - 29m, 4 vlákna, 9/125, proti hlodavcům, gel, FRLSOH
ST-001 (0706-170)
nástroj na odizolování kabelů UTP/STP
LAN-TEC
optický kabel- 47 m, 8 vláken, 9/125, proti hlodavcům, gel, FRLSOH
optický kabel- 79 m, 8 vláken, 9/125, proti hlodavcům, gel, FRLSOH
optický kabel - 39 metrů, 12 vláken, 9/125, proti hlodavcům, gel, FRLSOH
optický kabel - 89 metrů, 12 vláken, 9/125, proti hlodavcům, gel, FRLSOH
optický kabel - 100 metrů, 12 vláken, 9/125, proti hlodavcům, gel, FRLSOH
PP-004 PW - bílá (1611-004)
barevný rozlišovací rámeček
LAN-TEC
optický kabel- 179 m, 12 vláken, 9/125, mikrokabel
KJ-016A UPD/C5E/S (0706-023)
horní osazování, menší, C5E stíněný
Cat.5 FTP
LAN-TEC
CONV-FT-801 (1905-009)
100 Mbps, 2 km, MM-ST, duplex
zadní osazování, C6
Cat.6 UTP
LAN-TEC
ORN-001 8xST (0907-073)
rozvaděč prázdný, pro 8 spojek ST/FC
CONV-FT-802S15 (1905-010)
100 Mbps, 15 km, SM-SC, duplex
ORNZ-100 12xST (0907-075)
rozvaděč pro 12 spojek ST/FC
ORNZ-120 24xST (0907-077)
rozvaděč pro 24 spojek ST/FC
ORV-022 24xST (1003-013)
19" vana 1U, pro 24 spojek ST/FC
PP-145 12P/BNC (1812-032)
19" patch panel 1U, 12 portů BNC
LAN-TEC
Zobrazeno: 1 - 20 z 20
Zobrazit na stránku: