Přihlášení

Přihlašovací údaje


Info-bulletin leden 2021

Vážení obchodní přátelé,

představujeme Vám první letošní info-bulletin s novinkami, které jsme pro Vás připravili. Od začátku ledna nabízíme on-line prezentace formou webinářů z oborů EZS, CCTV, EVS  a EPS. Přihlásit se můžete na našem webu www.varnet.cz.
Od 1. ledna do 31. března jsme připravili akci na prodej sortimentu Dahua, kde je možné získat voucher na nákup zboží od společnosti UNI HOBBY. Pokud prodej sortiment Dahua přesáhne obrat minimálně 15.000 Kč bez DPH, obdrží zákazník voucher s hodnotou 500 Kč. Za každé další navýšení obratu o 10.000 Kč bez DPH se hodnota voucheru zvyšuje o 500 Kč.
 
V oboru EZS výrobce Jablotron rozšířil nabídku o nový komunikátor JA-194Y s podporou sítí 2G, 3G, 4G(LTE). Tento komunikátor se samostatně neprodává a je nabízen v setu s ústřednami JA-103K a JA-107K. Sety jsou označeny JA-103K (4Y) a JA-107K (4Y). Od výrobce PARADOX je v nabídce nový komunikátor IP150+ s dvojnásobnou vnitřní pamětí pro bezpečnější upgrade firmware po síti. Pokud by došlo k přerušení komunikace během procesu nahrávání nové verze, může se komunikátor vrátit k původní verzi a umožnit opakování procesu upgrade. Komunikátor IP150+ má shodné vlastnosti jako komunikátor IP150-SWAN a jedná se o plnohodnotnou náhradu.

V oboru CCTV jsme na začátku ledna snížili ceny všech typů pevných disků (Seagate a Western Digital).
Před koncem roku 2020 firma Hikvision uvolnila novou službu Hik-ProConnect určenou pro instalační firmy. K dispozici je vzdálená konfigurace systému na servisní úrovni pomocí cloudového přístupu, reportování stavu systému a další funkce.
V nabídce od firmy Dahua jsou nově v sortimentu levné termo kamery v provedení bullet TPC-BF1241-D3F4 a dome TPC-DF1241-D3F4. Tyto kamery obsahují duální snímač 4 Mpix ve viditelném spektru a termální snímač s rozlišením 256 x 192 px. Kamery současně nabízí moderní analýzu pro detekci kouře a požárů. Konstrukcí a vzhledem jsou ve stejném provedení jako běžné bezpečnostní kamery. Dále rozšiřujeme nabídku kamer řady WizSense, například model IPC-HDBW3541R-ZAS a kamery řady WizMind IPC-HDBW5241E-ZE, které obsahují navíc duální napájení DC12V a AC24V.  Mezi rekordéry rozšiřujeme nabídku modelů s AI technologií (umělé inteligence), například hybridní rekordér XVR5104HS-4KL-I2. Tento model poskytuje perimetrickou ochranu s klasifikací objektů (osoba, vozidlo), rozpoznání tváří a databázi obličejů.
Nabízíme cenově výhodné prodejní sestavy Dahua rekordérů a kamer v rozsahu analogové sestavy 1 až 3 a IP sestavy 1 až 4. Uvedené sestavy kamer jsou dostupné na všech pobočkách.
 
V oboru EVS se rozšířila nabídka v domácích telefonech V-line o dveřní 4 tlačítkové stanice se čtečkou RFID karet/čipů a „fisheye“ kamerou. Stanice jsou dostupné v povrchové verzi VFC-4-R a v zápustné verzi VFC-4-R-ZAP. Ve videotelefonech DAHUA jsme doplnili do sortimentu nové dveřní stanice s podporou SIP protokolu. Dvoutlačítkovou stanici VTO3211D-P2-S2 a jednotlačítkovou VTO2211G-P, která je dostupná i ve WiFi verzi VTO2211G-WP. Zajímavým rozšířením nabídky v přístupových systémech je nalepovací RFID čip EM 125kHz.
Jak jsme v minulém info-bulletinu avizovali, firma Hikvision v nedávné době uvedla na trh dva IP videotelefony s operačním systémem Android DS-KH9310-WTE1 a DS-KH9510-WTE1. Do těchto videotelefonů je možné instalovat aplikace třetích stran například MyJablotron nebo  Loxone a nabídnout využití videotelefonu pro další funkce a ovládání.
Vybrané novinky v nabídce
Elektronické Zabezpečovací Systémy
JABLOTRON
Základní prvek zabezpečovacího systému JABLOTRON 100+. Ústředna pro ochranu rodinných domů, kanceláří a menších firem, má vestavěný komunikátor LAN. Je osazena paměťovou kartou 1 GB pro uchování dat událostí, nabídku hlasových zpráv, ukládání snímků atd. Součástí dodávky je LTE modul JA-194Y, který umožňuje hlasovou, SMS nebo GPRS komunikaci s koncovými uživateli a středisky PCO.
PARADOX
Modul určený pro komunikaci s ústřednami SP/MG/EVO přes INTERNET, pro vzdálené připojení s využitím SWAN serveru není třeba veřejné IP adresy ani nastavování routování. Modul automaticky naváže spojení se SWAN serverem a umožní přímou komunikaci s mobilní uživatelskou aplikací nebo instalačním softwarem. V případě, že uživatel má na objektu pevnou veřejnou IP adresu, je možné spojení navázat přímo na tuto veřejnou adresu. ON-line monitorování stavu podsystémů a zón. Dále je možné modul využít pro plné programování instalační firmou dálkově přes LAN/internet pomocí SW BabyWare.
Kamerové Systémy
HIKVISION
Hik-ProConnect je propojené bezpečnostní řešení na bázi cloudu, které pomáhá poskytovatelům zabezpečení spravovat služby pro zákazníky a rozšiřovat své podnikání prostřednictvím nabídek předplatného. Instalační firma může pomocí jednoduché a spolehlivé platformy vzdáleně monitorovat stav systému, případně dokonce řešit problémy na pracovištích zákazníka. Platforma Hik-ProConnect jim umožňuje přizpůsobit bezpečnostní řešení pro zákazníky pomocí plně propojených zařízení Hikvision, která pokrývají video, narušení, přístup, interkom atd.
DAHUA
Venkovní termokamera v hybridním provedení s termo snímačem a vizuální IP kamerou v jednom. 18 barevných podkladů včetně prolínání obrazu z obou snímačů současně. Inteligentní IVS analýza + umělá inteligence AI - překročení a vniknutí do vyznačeného prostoru, detekce požáru, kouření, telefonování, klasifikace objektů osoba a vozidlo . Detekce osoby v noci až na 146 m, rozpoznání 38 m, identifikace 19 m. Napájení PoE nebo 12 V=. Krytí IP67.
DAHUA
Venkovní antivandal dome IP kamera s motorickým objektivem 2,7 - 13,5 mm (úhel 99° - 26°) a Smart IR přísvitem 40 m. Starlight citlivost snímače. Rozlišení 5 Mpix. Funkce WDR (120 dB) a 3D-DNR zvyšující kvalitu obrazu v náročných světelných podmínkách. Kamera je pro ochranu perimetru vybavena IVS inteligentními pravidly doplněnými o AI filtr osob a vozidel minimalizující falešné poplachy. Otáčení ve třech osách.
DAHUA
Plně hybridní DVR řady WizSense s AI umělou inteligencí. Záznam v rozlišení 8 Mpix pro 4 kamery nebo 4 + 4 IP kamery. HDMI/VGA výstup na lokální monitor, audio, RS485, ovládání USB myší. OSD menu kamer po koaxiálním kabelu. Pokročilé inteligentní videoanalýzy obrazu (AI - umělá inteligence + IVS pravidla, střežení perimetru, klasifikace objektů osoba/vozidlo, detekce a rozpoznání tváří). Snadná instalace, přístup přes webové prohlížeče, Smart PSS software a mobilní aplikaci DMSS.
Elektronické Vstupní Systémy
V-LINE
Venkovní dveřní 4 tlačítková jednotka s fisheye kamerou se 170° úhlem záběru a čtečkou karet. Obsahuje kameru, LED přisvícení, čtečku karet pro ovládání relé dveřního zámku, reproduktor a mikrofon.
DAHUA
Venkovní dveřní IP jednotka s kamerou. Komunikace po SIP protokolu. Obsahuje kameru, IR přisvícení, 2x tlačítko zvonku, čtečku karet, reproduktor, mikrofon a 1x relé pro ovládání dveřního zámku.
HIKVISION
IP videotelefon s dotykovým ovládáním, 7" obrazovka. Operační systém Android s možností instalace aplikací třetích stran. Rozlišení 1024 x 600 px, rozhraní LAN a WiFi, podpora standardního SIP protokolu, interní paměť 1 GB, Flash 4 GB Emmc, možnost sdílení video hovoru s mobilní aplikací HIK-CONNECT pro smartphone/tablet, lze zobrazovat až 16 CCTV kamer z kamerových systémů Hikvision, dva alarmové výstupy například pro externí zvonek, 1x RS-485, 1x tamper, napájení 12 V DC/1 A nebo PoE, systém 2. generace.
Spotřební Elektronika s Nápadem
CEL-TEC
CEL-TEC HL1200 Twin je vysoce výkonná nabíjecí čelová svítilna, která je díky svému provedení a vlastnostem velice univerzální a vhodná např. pro domácí práce, opravy, kempování, turistiku, procházky se psem, rybaření, řemeslné práce atd..