Pro přihlášení použijte původní údaje z webu Stasanet / Variant

Propagační materiály

Propagační materiály

Brožury a letáky

V této části najdete aktuální prodejní brožury a letáky. Některé z propagačních materiálů obsahují převážně technické informace a jsou určeny převážně instalačním firmám pro přehled nabízeného sortimentu a jednotlivých řešení. Druhá skupina materiálů má povahu prezentační s jednoduchým popisem řešení a je určena pro Vaši prezentaci u koncových zákazníků. V těchto typech materiálů není odkaz na VARIANT plus, místo toho je zde vyhrazená kolonka pro přidání Vašeho kontaktu.
Máte-li zájem použít tištěné materiály pro prezentaci u Vašich zákazníků nebo do Vašich prodejen, rádi Vám je zašleme zdarma v požadovaném množství, e-mailem ve formátu pdf v kvalitním rozlišení nebo si je můžete stáhnout přímo z našich stránek.

Tabla

Pro propagaci výrobků a řešení jsme připravili tzv. tabla, která se dají zavěsit na zeď nebo výstavní plochu. Můžete je použít pro prezentaci ve Vašich prodejnách popř. na výstavách, setkáních se zákazníky atd. Tabla jsou vyrobena z PVC desky a jejich standardní rozměr je š 90 x v 130 cm (u některých tabel š 130 x v 90 cm). Tabla je možné u nás objednat - zajistíme pro Vás výrobu tabla, před tiskem Vám pošleme jeho návrh a postaráme se o jeho doručení k Vám. Na tablech je standardně naše logo, které lze vyměnit za logo Vaší firmy. Tabla dodáváme bez hliníkového rámu pro potřebu zavěšení na zeď. Cena tabla je 1.520,- bez DPH. Tabla je možné vyhotovit i jako plakát (489,- bez DPH) nebo nálepku (759,- bez DPH).

Plakáty

Nabízíme Vám k volenému odběru plakáty z oboru EZS. Rozměry plakátů jsou š 60 x v 80 cm. Máte-li zájem použít plakáty pro prezentaci, rádi Vám je zašleme v požadovaném množství.

Pozvánky